0212 588 42 48
Haftaiçi 08:00 - 18:00

Su ve Çevre Analiz Laboratuvarı

Su analizlerinde TS EN ISO/ IEC 17025 Akreditasyonuna sahip olan laboratuvarımız; analiz ve ölçüm ihtiyacına cevap vermektedir.

Laboratuvarımız Havuz Suları Yönetmeliği kapsamında numune alma ve analiz yapmada akredite olup TC Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından “Numune Alma ve Analiz Yapma” yetkisine sahiptir. Ayrıca içme ve kullanım sularında İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği’nde yer alan tüm Mikrobiyolojik ve Kimyasal analizler de laboratuvarımızda yapılmaktadır

Laboratuvarımız Havuz Suları Yönetmeliği kapsamında numune alma ve analiz yapmada akredite olup TC Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından “Numune Alma ve Analiz Yapma” yetkisine sahiptir. Ayrıca İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği’nde yer alan tüm Mikrobiyolojik ve Kimyasal analizler yapılmaktadır.

Laboratuvarımız tarafından; yerinde numune alma, soğuk zincirde laboratuvara taşıma, portatif cihazlarla sahada ölçüm ve geniş laboratuvar altyapısı ile, her türlü ölçüm ve analiz ihtiyacına çözümler üretmekteyiz. Laboratuvarımızda enstrümantal cihazlar ve membran filtraston yöntemiyle hızlı ve güvenilir sonuç verilmektedir.

Laboratuvarlarımızda ulusal ve uluslararası geçerli güncel ISO, TSE, APHA vb. metotlar kullanılmaktadır. Kullanım, kuyu ve havuz suları analizleri, ortam hijyeni ve havasının kontrolü, klima ve borularda Legionella pneumophilia (Akredite tetkik) taraması yapılmaktadır.

Bilim Sağlık ve Laboratuvar Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

15 Temmuz Mah. 1440 Sk. NO: 35-37 D:11
Bağcılar İSTANBUL
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Bilim Sağlık ve Laboratuvar Hizmetleri © 2024 All Rights Reserved powered by EOS HeyKodi